Obiady


Obiady serwowane są od 17:00 do 18:30. Oczywiście, tyczy się to wyłącznie osób, które zaznaczyły odpowiednią opcje w panelu użytkownika - dla reszty restauracja jest normalnie dostępna w godzinach swojego otwarcia.

Jest to również wystarczająca ilość czasu dla futrzaków, które nie mając wybranej opcji posiłków w hotelu mogę udać się do jednej z lokalnych restauracji.

 

Śniadania


Śniadania będą dostępne od 7:00 rano do 11:00 (w tygodniu) lub 8:00 - 11:00 (weekend). Tak, aby nawet największe śpiochy mogły zdążyć coś zjeść ;)

Jak co roku, śniadanie będzie dostępne w formie stołu szwedzkiego dla wszystkich nocujących w hotelu.

Dance room "Jurata"


W tym roku przygotowaliśmy osobny pokój, w którym będzie można tańczyć do woli na DDR oraz w Just Dance. Nie lubisz tańczyć? Spokojnie, karaoke również będzie się tam odbywać!

Kiedy poszczególne rzeczy będą miały miejsce wywiesimy już w samym pokoju, który będzie działał niezależnie od planu

Sauna, jacuzzi i strefa SPA


Dla wszystkich chętnych futer jest możliwość z nieodpłatnego skorzystania z hotelowej strefy SPA. Należy jednak powiadomić o tym osobę w recepcji SPA przed wejściem, jak i zaraz po wyjściu.

Co do hotelowego basenu i zjeżdżalni - obsługa hotelu z chęcią odpowie na wszystkie Wasze pytania!

Gamesroom "Gdańsk"


Tak jak i rok temu, tak i teraz wyposażenie naszego gamesroomu w dziesiątki planszówek i karcianek jest możliwe dzięki Rebelowi.

Gamesroom będzie otwarty cały dzień w czwartek, piątek i sobotę przez większość dnia poza okresem, w którym jest tam organizowany jakiś punkt programu.