Podzielone płatności na konwent i hotelInaczej niż w zeszłym roku, podjęliśmy decyzję aby wpłaty za nocleg były wpłacane bezpośrednio na konto hotelu. Zajmowanie pokoi wciąż jednak będzie odbywać się na naszej stronie!

Jak to działa?
To w miarę proste - na stronie z akredytacją (https://2019.gdakon.org/Account/Confees/) będzie widoczna standardowa lista wybranych rzeczy (akredytacja, jedzenie, koszulki, dodatkowe noclegi), ale część z nich będzie miała dodatkowy symbol [H] wyświetlany obok nich. Oznacza to po prostu, że wpłata za tę rzecz będzie musiała iść na konto hotelu. Nie martwcie się o matematykę - pod spodem jest suma podzielona na te dwie rzeczy, pokazująca dokładnie ile pozostało do wpłaty i gdzie.

Co z ksiegowaniem wpłat?
Raz na kilka dni będziemy dostawać listę z hotelu, kto wpłacił i ile - będziemy więc mogli śledzić kto jest na bieżąco z wpłatami i ew. przypominać wcześniej, nim będzie za późno (rozumiemy, że niektórym zdarza się zapominać o takich rzeczach).

Wpłaty międzynarodowe?
Hotel nie ma PayPala, ale polecamy skorzystać z usług typu TransferWise, więc przelewy są w miarę tanie i szybkie (albo można też użyc tradycyjnego przelewu internetowego). Prosimy pamiętać, aby nie korzystać z takich serwisów do wpłat na konto fundacji/konwentu!